СТУДІЯ

КОНСТРУЮВАННЯ
для дітей від 3 до 6 років

ЧИМ КОРИСНЕ ЛЕГО-КОНСТРУЮВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ?

Головною особливістю Лего-конструювання є те, що кожен малюк може створити іграшку своїми руками. Тут немає ніяких обмежень, головне слідувати за своєю фантазією, але для того, щоб отримати іграшку доведеться потрудитися. Впровадження Лего-конструкторів в навчальний процес робить його набагато привабливішим для дитини, сприяє всебічному розвитку особистості і спонукає до самонавчання в подальшому.

Конструювання розвиває:

1. Дрібну моторику - збираючи деталі набору, дитина вчиться керувати своїми пальчиками. Таке тренування в майбутньому допоможе малюку швидше навчитися писати, малювати, розвити мовленнєві навички.

2. Пам'ять і мислення - збираючи дрібні деталі, дитина запам'ятовує, в якій послідовності потрібно збирати кубики. Таким чином тренує свою пам'ять і вчиться вибудовувати логічні ланцюжки.

3. Уява - маленькі кубики, з яких може вийти будь-яка конструкція, стимулюють дитину проявляти фантазію. Крім того, конструювання - прекрасний спосіб розвинути у дитини самостійність і концентрацію уваги.

Перевагою Лего є те, що збирати його можна навіть компанією. Таке захоплююче проведення часу запам'ятається дитині надовго.

ПРОГРАМА І ЦІНИ

3-4 роки
Працюємо по програмі Lego Education
Перші заняття присвячені вивченню кольорів, розмірів та форм.

Розвиваємо дрібну моторику рук, вчимося виконувати нескладні завдання.

Вивчаємо способи з'єднання деталей. Досліджуємо, як міцність конструкції залежить від способу з'єднання.

Вчимося працювати разом, виконувати свою частину завдання для загального результату.

І, звичайно, вчимося спілкуватися: граємо в ігри, вігадуємо і будуємо свої історії, розширюємо словниковий запас.

Ми побудуємо з Lego цирк і зоопарк, театр і кафе, будинок для всієї родини та парк відпочинку.

І, звичайно, запросимо туди матусь та татусів!
5-6 років
Працюємо по програмі Lego Education
Перша частина курсу - архітектурна.
Вивчаємо та будуємо основні архітектурні форми: вежі, арки, мости, хмарочоси, ворота і т.д. за інструкціями і проводимо досліди. Наприклад, на практиці переконуємося, яка вежа більш стійка.
Освоюємо поняття балансу, міцності та жорсткості конструкції.
Вивчаємо рухомі та нерухомі конструкції: вертушки, ворота, тощо.

Друга частина курсу - механічна.
Вивчаємо способи передачі руху: шарніри, шестерні, шківи.
Збираємо забавні механічні моделі: ручний вентилятор, опудало, різноманітні машини, механічного песика та багато іншого.

Крім цього проводимо тематичні творчі заняття: «Транспорт», «Тварини», «Космос», «Життя міста», «Ферма» та інші.
Заняття проходять 2 рази на тиждень по 45 хв.
(графік занять уточнюйте у адміністратора)
Ціна абонемента за 4 тижні - 1200 грн.
50%
знижка на перше заняття
Ціна зі знижкою - 90 грн.

НАШІ ЗАКЛАДИ

На сьогоднішній день ми відкрили 2 клуби "Слоненятко-Сонечко", які знаходяться в місті Бровари. Студія Лего-конструювання проводиться в обох закладах. Виберіть, який Вам буде зручніший.
Клуб №1

Котедж площею 300 кв.м. з власною закритою територією, зеленою галявиною та садом. Приміщення має: хол-роздягальню, ігрову та столову кімнати, 6 учбових аудиторій, кожна з яких має свій санвузол. Є місце для паркування авто. Котедж розташований в 5 хв. ходьби від зупинки "Пекарня".

провул. Парковий, 6, м.Бровари (район Пекарня)
Клуб №2

Розташований в спальному районі міста поблизу парку "Перемога". В приміщенні присутні: хол-роздягальня, столова, ігрова кімната, 4 учбові кімнати, 2 санвузли. Приміщення розташоване в 2 хв. ходьби від найближчої маршрутної зупинки. Також присутні місця для паркування авто.

вул.Грушевського, 15б, м.Бровари

НАШІ ЗАКЛАДИ

На сьогоднішній день ми відкрили 2 клуби "Слоненятко-сонечко", які знаходяться в місті Бровари. Студія лего-конструювання проводиться в обох закладах. Виберіть, який Вам буде зручніший.
Клуб №1

Котедж площею 300 кв.м. з власною закритою територією, зеленою галявиною та садом. Приміщення має: хол-роздягальню, ігрову та столову кімнати, 6 учбових аудиторій, кожна з яких має свій санвузол. Є місце для паркування авто. Котедж розташований в 5 хв. ходьби від зупинки "Пекарня"

провул. Парковий, 6, м.Бровари (район Пекарня)
Клуб №2

Розташований в спальному районі міста, поблизу Парка Перемоги. Приміщення має: хол-роздягальню, столову та ігрову кімнати, 4 учбові аудиторії, 2 санвузли. Приміщення розташоване в 2 хв. ходьби від найближчої маршрутної зупинки. Також присутні місця для паркування авто.

вул.Грушевського, 15Б, м.Бровари

ЗАПИШІТЬСЯ НА ПЕРШИЙ ПРОБНИЙ ДЕНЬ